Obradował Zarząd Koła Gdańskiego S”MD”.

28 lutego obradował Zarząd Koła Gdańskiego. W posiedzeniu, oprócz członków Zarządu Koła, uczestniczyli w nim także na zaproszenie Sebastian Kierat i Łukasz Zaręba.  W jego trakcie przydzielono Kubie Łuczywo funkcję koordynatora do spraw wizerunku Koła oraz określono dokładnie jego kompetencje. Usankcjonowano także ustalony wcześniej rozkład innych zadań, a zatem w chwili obecnej wygląda on następująco:
  • Kuba Łuczywo – koordynator ds. wizerunku;
  • Czarek Śpiewak-Dowbór – koordynator ds. strony internetowej;
  • Maciek Kowalczyk – koordynator ds. archiwaliów naszego Koła.

Ponadto Zarząd powierzył opiekę nad nowymi członkami Łukaszowi Zarębie, Maciek Kowalczyk zobowiązał się do animacji życia kulturalno-imprezowego poprzez nowy dział na forum, a Patryk Czapliński został odpowiedzialny za bieżące zbieranie wszelkich informacji medialnych dotyczących naszych działań, co wiąże się z decyzją o aktywowaniu działu „Piszą o nas”.

Sebastian Kierat przedstawił projekt uruchomienia nowego skrzydła działań – S”MD” Społecznie, które – jak sama nazwa wskazuje – angażowałoby nasze Koło w sprawy społeczne. Program, pilotowany przez Sebastiana, ruszy wraz z pierwszą akcją w granicach 3-4 tygodni.

Klikając „przeczytaj więcej” można dowiedzieć się  bardziej szczegółowo o podjętych ustaleniach.Do góry Wydrukuj