Komunikacja miejska w Gdańsku: aktualne problemy i plany na przyszłość – czwartek, g. 18.00

Jest przedmiotem ciągłych i zbiorowych narzekań, choć bez niej nasze miasto całkowicie pogrążyłoby się w chaosie. Wszyscy z niej kiedyś korzystali lub korzystają. Łączy ludzi niezależnie od wieku, wykształcenia bądź poglądów. Mowa o komunikacji miejskiej w Gdańsku.
Dyskutujemy na jej temat słusznie oburzając się na występujące czasem brutalne kontrole biletów ale zapominamy, że pośrednio dzięki firmie na „R” widzimy na gdańskich ulicach coraz mniej poczciwych Ikarusów i Jelczy.

Zapraszamy wszystkich na spotkanie z kimś kto wie w Gdańsku najwięcej o problemach komunikacyjnych i potrafi na ten temat mówić godzinami
Pan Antoni Szczyt – Kierownik Referatu Zarządzania Ruchem Urzędu Miejskiego w Gdańsku. Porozmawiamy min. o zmianach (nie tylko w taryfach) po przejęciu organizacji przewozów przez Metropolitalny Związek Komunikacyjny Zatoki Gdańskiej , dalszych inwestycjach w ramach Gdańskiego Projektu Komunikacji Miejskiej oraz o sprawie budzącej szczególne zainteresowanie, czyli przetargu na sprawdzanie biletów w gdańskich autobusach i tramwajach w latach 2009-2011. Nie zabraknie też informacji o budowie kolejnych ścieżek rowerowych.

Spotykamy się już w najbliższy czwartek, 2 października o godzinie 18.00 w Biurze Regionu Pomorskiego PO (CH Manhattan, IV p.)

Do zobaczenia!Do góry Wydrukuj