Obchody 67. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej.

Witam serdecznie,

Chciałbym poinformować Was wszystkich o uroczystościach upamiętniających 67 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej.

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk zaprasza 1 IX na
godzinę 10:15 wszystkich Gdańskich Młodych Demokratów pod budynek Muzeum Poczty Polskiej w Gdańsku [niedaleko Technikum Łączności].

Naszym obywatelskim obowiązkiem jest oddawanie czci i pamiętanie o tych którzy walczyli o wolność Polski, liczę na Waszą obecność na obchodach rocznicowych.

W obchodach uczestniczyć będzie – poza Panem Przewodniczącym – blisko 70 [!] Posłów i Senatorów Platformy Obywatelskiej RP. Jest to, więc nielada gratka spotkać czołowych polityków PO.

Zachęcam też do zapoznania się z historią Poczty Polskiej w Wolnym Mieście Gdańsk oraz bohaterską – kilkunastogodzinną – walką obrońców poczty http://pl.wikipedia.org/wiki/Obro%C5%84cy_Poczty_Polskiej

Bardzo proszę o przekazywanie tej informacji wszystkim znajomym i sympatykom Stowarzyszenia Młodzi Demokraci oraz PO RP.

Do zobaczenia 1 września, godzina 10:15, plac przed budynkiem Muzeum Poczty Polskiej w Gdańsku [Plac Obrońców Poczty Polskiej 1/2]. Dzień i IX to dzień wolny od szkoły – tymbardziej liczę na Waszą liczną obecność.

Ci z Was, którzy nie kojarzą tej lokalizacji proszę o kontakt ze mną: telefoniczny: 50 20 79 015, bądź emailowy: dariusz@slodkowski.pl

Dariusz Słodkowski
Wiceprzewodniczący KG SMDDo góry Wydrukuj