„Nauka i technika przyszłością dla młodzieży?”

Park Kulturowy Fortyfikacji Miejskich „Twierdza Gdańsk” oraz Koło Gdańskie Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci” zapraszają na Seminarium „Nauka i technika przyszłością dla młodzieży?”.
Czy telefony komórkowe wbudowane w plombę zębową i monitory komputerowe wbudowane w szkła okularów będą niedługo tak powszechne jak dzisiejsze tradycyjne „komórki”?
Czy kombinezon, który po włożeniu zwielokrotni naszą siłę, będzie ułatwiał prace robotnikom budowlanym, żołnierzom czy nawet salowym?
Jakich, w związku z tym, trendów na rynku pracy możemy się spodziewać w ciągu najbliższych 20 lat? Jakie prawdopodobne technologie będą zmieniać nasz świat?
Odpowiedzi na te i inne pytania będą próbowali udzielić polscy naukowcy zajmujący się badaniem i rozwijaniem naszej technologicznej przyszłości. Do dyskusji zapraszamy także uczestniczącą w spotkaniu Młodzież.
Seminarium odbędzie się 17 maja 2004 roku o godzinie 10.00 w sali posiedzeń Rady Miasta Gdańska, ul. Wały Jagiellońskie 1

Serdecznie Zapraszamy!
Sławomir Kruczkowski, Dyrektor „Twierdzy Gdańsk”
Agnieszka Owczarczak, Przewodnicząca Koła Gdańskiego SMD
Agnieszka Pomaska, Radna Miasta Gdańska

Zaproszenie kierowane jest do trójmiejskiej młodzieży. Prosimy o zgłoszenia do dnia 14 maja na adres e-mail: gdansk@smd.org.plDo góry Wydrukuj