SKM Gdańsk Przymorze czy SKM Gdańsk Uniwersytet??

Drodzy Młodzi Demokraci!!

Już w najbliższą środę, 10 grudnia br. w godzinach 15-17:30 – koło loklane PO Zaspa-Przymorze przy Waszym ogromnym i nieocenionym (współ)udziale organizuje Sondaż Obywatelski pod wiele mówiącym tematem „SKM Gdańsk Przymorze czy SKM Gdańsk Uniwersytet??”.
O 14:40 zbieramy się przy kasach biletowych obok wejścia na peron SKM Przymorze (to wejście bliżej Zaspy, bo jest jeszcze jedno – na początku peronu w stronę Oliwy). Będziemy rozdawać ludziom, pasażerom SKM, którzy akurat w ww. godzinach pojawią się na przystanku ankiety, które będą następnie zbierane w specjalnych urnach (przy zejściach z peronu).
Liczę na Waszą pomoc – każda osoba i każde pół godziny, które możecic poświęcić na tę akcję – będzie bardzo cenne. CI z Was, którym nie uśmiecha się marźnięcie pod gołym niebem w połowie grudnia- będą mogli w tych samych godzinach rozdawać ankiety na położonych nieopodal przystanku SKM Przymorze wydziałach UG (Humanistycznym, Mat.-Fiz. oraz Prawie i Adm.). Ale zbiórka jest dla wszystkich taka sama.
Po zamknięciu urn – najwytrwalszych z Was zapraszam na ciepłą herbatę do mnie do domu…będziemy liczyć oddane w ankietach głosy. Pozdrawiam i z góry dziękuje za wszelką pomoc,

Piotr SKIBA
Przewodniczący koła lokalnego Zaspa – Przymorze PO
mail:piotr.skiba@euro26.org.pl
tel: 601846461Do góry Wydrukuj