Polityka reform gospodarczych III Rzeczypospolitej

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z prof. Henrykiem Ćwiklińskim, kierownikiem Katedry Polityki Gospodarczej Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego, poświęcone „Polityce reform gospodarczych III Rzeczypospolitej”. Spotkanie odbędzie się 27 listopada br. (czwartek) o godz. 18.00 w auli XX Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Dobrowolskiego 6 w Gdańsku-Morenie.
W związku z tym, że spotkanie to jest w tym samym czasie co nasze cotygodniowe zebranie, w przyszłym tygodniu nie spotykamy się w Radzie Miasta Gdańska a w auli XX Liceum Ogólnokształcącego na Morenie.
Będzie to również ostatnia szansa na zapłacenie zaległych składek. W dniu 30 listopada, w związku ze zbliżającymi się wyborami regionalnymi, dokonamy weryfikacji naszej listy członkowskiej. Osoby, które nie będą miały zapłaconych składek (co najmniej do lutego br.) zostaną skreślone z listy.
Szczegółowych informacji o Waszych składkach udziela Sekretarz naszego Koła Agnieszka Knop (tel. 501 836 060, email:agnes_kn@op.pl).Do góry Wydrukuj