W nowy rok z nowym (starym) Zarządem Gdańskiego S”MD”

Na spotkaniu Zarządu Koła w środę 10 grudnia 2008 r. wybrane zostały nowe władze Koła… Tak naprawdę wiele się nie zmieniło – Wiceprzewodniczącym ponownie wybrany został Łukasz Zaręba, Sekretarzem Jakub Łuczywo a opiekę nad finansami jako Skarbnik kolejną kadencję będzie pełnił Karol Bieliński.

Powołanym władzą, w imieniu całego Koła, serdecznie gratuluję ;-)

Korzystając z okazji serdecznie zapraszam Was na kolejny Zarząd Koła, który odbędzie się w połowie stycznia. Zarządy Koła będą w tej kadencji otwarte, więc każdy kto ma chwilę czasu i będzie chciał przypatrzyć się pracą Zarządu a także swoimi opiniami wnieść coś do jego pracy będzie miał ku temu okazję. W styczniu przypomnę się z konkretną datą i godziną spotkania.

Są już zdjęcia z naszego środowego spotkania opłatkowego, nie na stronie KG S”MD” a w serwisie Flickr http://www.flickr.com/photos/smd-gdansk/sets/72157611356268335/ Dlaczego tak a nie inaczej to z pewnością napiszę w najbliższych dniach ;)

Środowe spotkanie było już ostatnim spotkaniem w tym roku, przed nami przerwa związana z Świętami Bożego Narodzenia oraz Nowym Rokiem. Na pierwsze spotkanie w 2009 roku zapraszam w pierwszym tygodniu stycznia – koło 6 – 8 stycznia.Do góry Wydrukuj