VI Nadzwyczajny Zjazd Regionu S”MD” Pomorze – 31.01.2009

Zgodnie z wcześniejszym zapowiedziami po rocznej kadencji ze stanowiska Przewodniczącego Regionu ustąpił Marek Bogacki. Zarząd Regionu podjął na początku grudnia decyzję o zwołaniu Nadzwyczajnego Zjazdu Regionu, który wybrałby nowego Przewodniczącego Regionu. Zjazd ten odbędzie się w sobotę 31 stycznia 2009 roku w Sopocie. Obrady rozpoczną się o godz. 12:00, rejestracja delegatów rozpocznie się o 11:30.

Delegatami na VI Nadzwyczajny Zjazd Regionu są Ci sami delegaci co na V Zjazd który odbył się ponad rok temu. Wszyscy delegaci (osoby z mandatem wyborczym) o fakcie Zjazdu zostali zapewne poinformowani już wcześniej przez Przewodniczących swoich kół lokalnych.

Na naszym Zjeździe nie zabraknie oczywiście gości – swoją obecność potwierdzili Minister Sławomir Nowak, Eurodeputowany Janusz Lewandowski oraz Marszałek Jan Kozłowski. Obecni będą również nasi pomorscy posłowie, wicewojewoda Michał Owczarczak, samorządowcy – prezydenci i radni.

Po obradach Zjazdu Regionu (które nie powinny trwać dłużej niż 3h) przewidziana jest impreza w Atelier – około godziny 18:00. Będzie więc kolejna okazja, żeby w nieco luźniejszej atmosferze, lepiej się poznać,

Do zobaczenia na obradach! ;)Do góry Wydrukuj