Sto lat, sto lat! … ;)

Dzisiaj (tj. 23 lutego) swoje urodziny obchodzi Maciej Krupa. W imieniu wszystkich gdańskich Młodych Demokratów Maćkowi pragnę życzyć wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym, czerpania satysfakcji z pracy społecznej i radości z udziału w życiu społecznym i publicznym.

Pewnie byłyby to tylko kolejne urodziny, gdyby nie to że Maciej kończy dzisiaj 30 lat i w związku z tym (w myśli pkt. 20 Statutu S”MD”) przestaje być członkiem Stowarzyszenia.

Maciej Krupa swoją przygodę z S”MD” w 1997 roku wstępując do naszego koła. W latach 1999 – 2003 był Przewodniczącym Koła Gdańsk, a przez następne dwa lata (do 2005) Przewodniczącym Regionu Pomorze S”MD”. W międzyczasie, na szczeblu krajowym, zasiadał w Zarządzie Krajowym (będąc Wiceprzewodniczącym Krajowym S”MD” w latach 2004 – 2006). Od listopada 2006 roku jest Radnym Miasta Gdańska.

Dzisiaj Maćkowi, za te 12 lat poświęcone Młodym Demokratom, pragnę bardzo podziękować. Mam nadzieję, graniczącą z pewnością, że wciąż będzie nam serdeczny – służąc doświadczeniem i dobrą radą.Do góry Wydrukuj