Konwencja Bronisława Komorowskiego w Sopocie

Końcowym akcentem kampanii wyborczej Bronisława Komorowskiego był wiec w Sopocie. Kandydat Platformy Obywatelskiej na urząd prezydenta RP dziękował wszystkim za poparcie, a Donald Tusk, Jerzy Buzek, Bogdan Borusewicz, Jerzy Borowczak, Tadeusz Mazowiecki i mama Jadwiga Komorowska tym bardziej popierali kandydata.
Najprzyjemniejsi w kampanii są ludzie. Wszyscy, którzy udzielają poparcia, wyrażają je gestem, uśmiechem, a nawet milczeniem - mówił dziękując Bronisław Komorowski.
Nieprzypadkowo Bronisław Komorowski ostatnie przedwyborcze przesłanie skierował z Wybrzeża. - To tu 21 lat temu narodziła się „Solidarność". Okazało się, że wtedy ci, którzy należeli do niej, mieli rację. Stąd także lepiej widać, że i my dzisiaj mamy rację - mówił. - Tu mając przed sobą polskie morze można docenić, co to znaczy otwartość na świat, otwartość na innych ludzi. Co to znaczy mieć wielkie, odległe horyzonty i wielkie marzenia. Tu łatwo jest uwierzyć, że marzenia się ziszczają, że marzenia można osiągnąć w pełni, można zrealizować najpiękniejsze polskie cele i marzenia.
Proszę wszystkich Polaków, którzy wierzą w to, że ojczyzna potrzebuje spokojnej pracy, by oddali głos na Komorowskiego, który zawsze proponuje spokój, współpracę i kompromis. Proszę o oddanie głosu na Komorowskiego, bo jego główny konkurent jest specjalistą od domowych wojenek. Wierzcie temu, który swoim życiem daje świadectwo, a nie propagandzie - apelował premier Donald Tusk.
- Zróbcie coś dobrego, zagłosujcie na Komorowskiego - zachęcał Tadeusz Mazowiecki, a Bogdan Borusewicz prosił, aby w niedzielę tak zagłosować, żeby była to tura pierwsza i ostatnia. źródło: www.bronislawkomorowski.pl

Do góry Wydrukuj