Relacja z Turnieju Bilardowego S”MD”

Relacja z V Turnieju Bilardowego KG S”MD”

 

Dnia 11 lutego 2009 rozegraliśmy V turniej bilardowy z okazji Tłustego Czwartku. Tym razem rozgrywki odbyły się w lokalu „Soprano” na Przymorzu.

Przy dźwiękach dobrej muzyki, świetnej atmosferze i pysznych pączkach zawodnicy rozpoczęli zmagania. W tym roku dodatkową niespodzianką był puchar ufundowany przez Wicewojewodę Pomorskiego Michała Owczarczaka. Gościem honorowym podczas spotkania był Radny Miasta Gdańska Piotr Skiba. Warto dodać, iż impreza odbyła się dzięki wielkiej pomocy posłanki Agnieszki Pomaskiej – za co serdecznie dziękujemy.

Rozpoczęliśmy losowania par ćwierćfinałowych, a następnie rozpisani na drabince turniejowej uczestnicy przystąpili do rywalizacji. Gra była niezwykle zacięta i wyrównana, czasem losy zwycięstwa ważyły się do ostatniej bili. Byliśmy świadkami finezyjnych zagrań, które wprawiały postronnych obserwatorów w zachwyt ale również nie brakowało niefortunnych uderzeń jak wbijanie czarnej kuli za wcześnie, co było równoznaczne z przegraną.

Zwycięzcą tegorocznej edycji został Tomasz Trawiński. Zdjęcia ze spotkania znajdziecie jak zwykle w naszej galerii. W przyszłym roku zapewne znowu spotkamy się przy stołach na kolejnych mistrzostwach, więc trzymajcie formę! ;)Do góry Wydrukuj