Młodzi Demokraci w Parlamencie Europejskim (aktualizacja!)

Parlament Europejski w Brukseli, średniowieczną Gandawę oraz „flamandzką Wenecję” – Brugie zwiedzali Młodzi Demokraci zaproszeni do Belgii przez posła do Parlamentu Europejskiego Krzysztofa Liska.

Po długiej i trudnej kampanii wyborczej (owocem której był fantastyczny wynik naszego kandydata – 66 685) przyszedł czas na zasłużoną nagrodę – wspólny wyjazd z naszym posłem do miejsca jego nowej „pracy” – Brukseli. Wyjazd był jednak nie tylko okazją do zwiedzenia budynek przy Rue Wiertz oraz urokliwej, średniowiecznej Brukseli (z Grand Place i Pałacem Króla na czele) ale także poznania innych flamandzkich miast – Brugii oraz Gandawy. Na sam koniec, tuż przed powrotem do Polski, zobaczyliśmy… 168 miliardów razy powiększony model kryształu żelaza – Atomium.

Za możliwość zwiedzania tych wszystkich pięknych miejsc oraz moc wspaniałych wspomnień serdecznie dziękujemy posłowi Krzysztofowi Liskowi oraz dyrektorowi jego biura Maćkowi Krupie ;) Nie sposób zapomnieć o koordynatorze „na miejscu” – Adamie Nierodzie, który z pieczołowitością dopinał każdego szczegółu pobytu :)

Galeria zdjęć

[nggallery id=127]Do góry Wydrukuj