Młodzi Demokraci na ślubowaniu poselskim Agnieszki Pomaskiej

Formalności stało się zadość i po złożeniu ślubowania Agnieszka Pomaska oficjalnie została posłem na Sejm RP VI kadencji! W tej wzruszającej chwili towarzyszyliśmy Agnieszce na sejmowej galerii.

Wesołym Gunis-busem wyruszyliśmy późno w nocy, na tyle wcześniej żeby w Warszawie znaleźć się o czasie.

Już na Wiejskiej, w drzwiach głównego wejścia przywitała nas rozpromieniona, acz lekko stremowana Agnieszka. – Fajnie, że jesteście.

Posiedzenie Sejmu rozpoczęło się punktualnie o godz. 9.00. Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski odczytał słowa przysięgi:

Uroczyście ślubuję rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec Narodu, strzec suwerenności i interesów Państwa, czynić wszystko dla pomyślności Ojczyzny i dobra obywateli, przestrzegać Konstytucji i innych praw Rzeczypospolitej Polskiej.

a po krótkiej chwili przyszła kolej na Agnieszkę Ślubuję! I pomimo, że na sali było dość gwarno to usłyszeliśmy to nawet na swoich miejscach.

Po kilku minutach Agnieszka dzieliła się z nami pierwszymi wrażeniami. Później było śniadanie w sejmowej restauracji Hawełka oraz spacer po Nowym Świecie i lody w cukierni Blikle. I chyba było naprawdę miło skoro w wywiadzie dla TVP Info o naszym przyjeździe powiedziała: – Ich wizyta była najlepszym momentem od kiedy przyjechałam do Warszawy

Już na miejscu w Gdańsku telefon zadzwonił raz jeszcze:

Serdecznie Ci dziekuje za wczorajsze kibicowanie podczas przysiegi! Bylo mi ogromnie milo! Oczywiscie zapraszam ponownie przy innych okazjach:-) Pzdr,Aga

Przyjedziemy ;)

Galeria zdjęć

[slideshow id=12]

Relacje wideo

[flashvideo file=wp-content/video/2009-06-24_09_00_TVN24_Poranek_w_TVN24.flv /]Do góry Wydrukuj