Młodzi Demokraci na ślubowaniu poselskim Agnieszki Pomaskiej

Formalności stało się zadość i po złożeniu ślubowania Agnieszka Pomaska oficjalnie została posłem na Sejm RP VI kadencji! W tej wzruszającej chwili towarzyszyliśmy Agnieszce na sejmowej galerii. Wesołym Gunis-busem wyruszyliśmy późno w nocy, na tyle wcześniej żeby w Warszawie znaleźć się o czasie. Już na Wiejskiej, w drzwiach głównego wejścia przywitała nas rozpromieniona, acz lekko stremowana Agnieszka. - Fajnie, że jesteście. Posiedzenie Sejmu rozpoczęło się punktualnie o godz. 9.00. Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski odczytał słowa przysięgi:
Uroczyście ślubuję rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec Narodu, strzec suwerenności i interesów Państwa, czynić wszystko dla pomyślności Ojczyzny i dobra obywateli, przestrzegać Konstytucji i innych praw Rzeczypospolitej Polskiej.
a po krótkiej chwili przyszła kolej na Agnieszkę - Ślubuję! I pomimo, że na sali było dość gwarno to usłyszeliśmy to nawet na swoich miejscach. Po kilku minutach Agnieszka dzieliła się z nami pierwszymi wrażeniami. Później było śniadanie w sejmowej restauracji Hawełka oraz spacer po Nowym Świecie i lody w cukierni Blikle. I chyba było naprawdę miło skoro w wywiadzie dla TVP Info o naszym przyjeździe powiedziała: - Ich wizyta była najlepszym momentem od kiedy przyjechałam do Warszawy Już na miejscu w Gdańsku telefon zadzwonił raz jeszcze:
Serdecznie Ci dziekuje za wczorajsze kibicowanie podczas przysiegi! Bylo mi ogromnie milo! Oczywiscie zapraszam ponownie przy innych okazjach:-) Pzdr,Aga
Przyjedziemy ;)

Galeria zdjęćRelacje wideo

[flashvideo file=wp-content/video/2009-06-24_09_00_TVN24_Poranek_w_TVN24.flv /]Do góry Wydrukuj