Informacje w związku ze Zjazdem Krajowym S”MD”

Drodzy Młodzi Demokraci z Gdańska!

Decyzją Zarządu Krajowego, który obradował w ostatnią niedzielę w Warszawie, zmieniło się miejsce Zjazdu Krajowego – Zjazd odbędzie się 1 marca (sobota) w Warszawie i potrwa jeden dzień.

Delegatami na Zjazd Krajowy z naszego Koła są: Maciek Krupa, Piotrek Borawski, Adam Nieroda, Darek Słodkowski, Kuba Łuczywo, Łukasz Zaręba i ja. Wszyscy delegaci zostali poinformowani o zmianie miejsca Zjazdu i koniecznych do uiszczenia opłatach.

Istnieje również możliwość wzięcia udziału w tym unikatowym wydarzeniu w charakterze obserwatora. Dzięki życzliwości przychylnych nam osób Region Pomorski otrzymał całkowicie darmowy transport autokarem. Jedyne koszta, jakie są związane z uczestnictwem obserwatora to 30 złotych tzw. opłaty zjazdowej, w skład której wchodzą materiały zjazdowe i catering na miejscu Zjazdu. Obrady rozpoczną się o godzinie 12:00. Jednakże korzystając z uprzejmości Ministra Sławomira Nowaka będziemy mieli możliwość zwiedzić wcześniej (wstępnie ok. 10:30, ale te godziny mogą ulec nieznacznej zmianie) Kancelarię Premiera.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc bardzo proszę o jak najpilniejsze zgłaszanie się chętnych na wyjazd na Zjazd w charakterze obserwatorów – termin upływa w poniedziałek, 11 lutego, kiedy nastąpi zamknięcie listy. Następnie w ciągu trzech dni obserwatorzy proszeni będą o wpłacenie opłaty.

Zjazd Krajowy to wspaniała okazja do poznania koleżanek i kolegów z różnych stron kraju, przyjrzenia się obradom i spotkaniu znanych polityków. Podróż sama w sobie ma również walory integracyjne:) jeżeli dodać do tego możliwość zwiedzenia Kancelarii Prezesa Rady Ministrów – perspektywa bardzo kusząca. Dlatego proszę chętnych o nie zwlekanie, ponieważ obserwatorzy napewno będą zgłaszać się także z innych miast naszego Regionu.

Zgłoszeń dokonujcie na adres: gdansk@smd.org.pl , jak już napisałem – w nieprzekraczalnym terminie do 11 lutego.

POzdrowienia,
Szymon Moś
Wiceprzewodniczący Regionu Pomorskiego
Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci”Do góry Wydrukuj