Po wyborach. POlska Obywatelska – PO wygrała!:)

Drodzy Przyjaciele!

Wczoraj Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki wyborów. Jest się z czego cieszyć – wygrana Platformy Obywatelskiej w kraju i zdecydowana przewaga tutaj, na Pomorzu. Ogromny sukces kandydatów na czele z Posłem Sławomirem Nowakiem, choć z ogromnym niedowierzaniem przyjęliśmy wiadomość o tym, że Aga Pomaska nie zdobyła mandatu poselskiego.

Chcielibyśmy serdecznie i bardzo gorąco podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w kampanię. Chociaż na stałe pracowaliśmy w trzech różnych przedsięwzięciach – kampaniach Sławomira Nowaka i Agnieszki Pomaskiej tu, w okręgu 25, oraz Krzysztofa Liska w okręgu 34., a także pomagaliśmy innym kandydatom i braliśmy udział w organizacji wydarzeń ogólnoregionalnych jak choćby, patrząc chronologicznie, zbierane podpisów pod listami (ogromne podziękowania dla zaangażowanych w tą akcję – walczyśmy aż do ostatnich chwil i udało się!) czy też Konwencja Regionalna na Politechnice Gdańskiej to wszyscy mieliśmy ze sobą świetny kontakt, wzajemnie się uzupełniając:) jesteśmy świetną i zgraną ekipą:)

Wiele osób, które dołączyło do SMD w ostatnich tygodniach to najlepszy początek dalszej, pokampanijno-wyborczej działalności Koła. Zrobimy wszystko, żeby tą synergię:) w tym i najbliższym roku jak najlepiej wykorzystać.

Napewno smutkiem napawa fakt, że Agnieszce Pomaskiej nie udało się wejść do Sejmu, i że zabrakło tak niewiele głosów. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło – Aga jest pierwsza „pod kreską” do objęcia miejsca, które może się zwolnić, zdobyła wiele doświadczenia i przeogromną sympatię wyborców. Dlatego głowa do góry! :)

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za te wytężone tygodnie kampanii, dziękujemy Michałowi Owczarczakowi – szefowi sztabu regionalnego, naszemu dobremu duchowi i autorytetowi, który nauczył nas życzliwego podejścia do innych nawet w największych opałach i stresie;), Adze Pomaskiej, która zarażała wszystkich optymizmem i zapałem do pracy, od której mieliśmy okazję wiele się nauczyć, Maćkowi Kowalczykowi, który pomagał w koordynowaniu kampanii Agnieszki, Maćkowi Juchniewiczowi, który pracował niestrudzenie jako członek sztabu regionalnego, dziękujemy wszystkim, dzięki którym zawsze w biurze było bardzo sympatycznie i wesoło, w tym przede wszystkim wolontariuszom pracującym w kampanii Agi, którzy dzień w dzień chcieli pomagać i pracować, a których wymienienie z imienia i nazwisko potroiło by długość tego maila :) –

– to był zaszczyt móc z Wami pracować, mamy nadzieję, że jeszcze niejedno wspólnie przyjdzie nam przeżyć:))))) naprawdę fajnie być Młodym Demokratą będąc w Kole pośród tak wielu wspaniałych ludzi. Wielkie wielkie wielkie dzięki!

Serdecznie POzdrawiamy!
Szymon Moś i Adam NierodaDo góry Wydrukuj