Rusza d2d Agnieszki Pomaskiej!

Witam,

jutro odbieram już materiały wyborcze: ulotki i plakaty. W związku z tym ruszamy z kampanią:)

O 16.30 spotykamy sie przy ETC na Zaspie, by ruszyć z door-to-door. Jeśli będziecie później, dajcie znać mi lub Maćkowi Kowalczykowi (maciek.kowalczyk@gazeta.pl, 888646148). Maciek będzie się pewnie z Wami kontaktował dosyć regularnie w najbliższym czasie, ponieważ będzie koordynował moją kampanię. DTD będziemy robić od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych i w soboty od 12. Ponieważ jest to kluczowa sprawa w tej kampanii, z góry wielkie dzięki za możliwie intensywne zaangażowanie!

Ruszyła także moja nowa strona internetowa www.pomaska.pl. Jeśli możecie, umieśćcie info o stronie w swoim opisie gg lub innym komunikatorze (moj numer gg: 2495980) czy w stopce maila.

Będę miała także sporo plakatów. Może znacie jakieś miejsca, gdzie można by je powiesić? Dajcie znać! Materiały będą dostępne w biurze PO w Manhattanie.

Pamiętajcie, że jeden głos może zdecydować o końcowym wyniku. Będę wdzięczna za budowanie bazy osób, które przekonacie do głosowania. Każda przekonana osoba to głos bliżej do zwycięstwa!:)

Jeśli macie jakieś inne pomysły na tę kampanię, dajcie znać. Otrzymałam od Was już kilka propozycji udziału w szkolnych debatach. Chętnie wezmę w nich, i w kolejnych, udział.

Pozdrawiam serdecznie,

Aga Pomaska

Kandydatka do Sejmu RP- nr 8 na liście PO
www.pomaska.pl
agnieszka@pomaska.pl
tel. 0504098428Do góry Wydrukuj