Rocznica Porozumień Sierpniowych. 31 sierpnia 2007 spotykamy się pod pomnikiem Trzech Krzyży o 11:30.

Drodzy Przyjaciele!

W najbliższy piątek, 31 sierpnia br Platforma Obywatelska wraz z Przyjaciółmi i Sypatykami oraz naszym Stowarzyszeniem uczci w Gdańsku rocznicę Sierpnia’80.

Plan naszych uroczystości, w których wezmą udział m.in. Przewodniczący PO Donald Tusk oraz posłowie z całej Polski, obejmuje:

12.00 – złożenie wieńców pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców – wieniec składać będą również przedstawiciele S”MD”!
15.00 – spotkanie w Dworze Artusa w Gdańsku (planowane m.in. wystąpienie Donalda Tuska).

Zachęcam Was w imieniu swoim oraz władz Platformy do uczestnictwa w tym przedsięwzięciu. Mamy okazję pokazać, że szanujemy i kultywujemy tradycję Solidarności, że nie ma podziału na polskę liberalną i solidarną – pokazać, że te dwa pojęcia uzupełniają się zawierając się w dwóch słowach: Polska Obywatelska.

Nasza obecność będzie tym ważniejsza, że wielu w sposób przykry odcina od tej Wielkiej Idei kupony dla realizacji swoich interesów, odmawiając nam przy tym prawa do bycia wiernym zasadom, które legły u podstaw Solidarności. Pokażmy im, że tak nie jest!

Spotykamy się pod pomnikiem Trzech Krzyży o godzinie 11:30, stamtąd po złożeniu wieńców udamy się do Dworu Artusa na spotkanie z Donaldem Tuskiem. W razie czego kontaktujcie się ze mną pod nr tel. 0-660-661-600.

POzdrawiam, do zobaczenia!
Szymon Moś
Przewodniczący KG S”MD”Do góry Wydrukuj